MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 6972699
nr 697 2699
Matsalsbord
barockstil, längd: 150 + 2x65, djup: 110, höjd: 75
Kondition: slitage, skador, fanérbortfall
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 maj 2011
kl 17:58:30
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr